Виставлення Плащаниці в каплиці св. Йосифа

Виставлення Плащаниці в каплиці св. Йосифа

Сьогодні, 6 квітня, у Страсну П’ятницю, у нашій семінарійній каплиці відслужилася Вечірня з виставленням Плащаниці – спогадування страстей Христових та його положення у гріб. Перед цими моліннями, завдяки нашим парафіянам, цей гріб Господній став прикрашений сотнями білих троянд та тюльпанів оздоблених у чудові екібани.

Отці і брати молячись та оспівуючи страсті Господні торкнулися одного з найкращих текстів Молитвослова, який є вписаний у таких стихирах: «… Ось тепер бачу Тебе, що заради мене добровільно прийняв смерть! Як поховають Тебе, між Боже? Або якою плащаницею обгорну? Якими ж руками діткнуся нетлінного Твого тіла? Та й які, Щедрий, пісні заспіваю на Твій відхід? Величаю страсті Твої, оспівую Твій похорон з воскресінням, кличучи: Господи, - слава Тобі!».

         Стараймося в цей день призадуматись над нашими вчинками до ближніх, дітей і рідних. Чи насправді, ми не робимо подібних помилок, як наші предки дві тисячі  років тому? Отож, сповнімося надії та чекаймо з миром день Христового Воскресіння.

Повідомив: бр. Роман Кундзір

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику