Вечірня з нагоди дня богопосвячених осіб

Вечірня з нагоди дня богопосвячених осіб

14 лютого, напередодні свята Стрітення Господнього відбулась Вечірня з Литією у Храмі Архистратига Михаїла у Львові, при монастирі монахів Студійського уставу. Разом з монашеством молилися: глава УГКЦ Блаженніший Святослав, владика Йосиф Мілян, єпископ-помічник Київської Архиєпархії, владика Степан Меньок, екзарх Донецький Едвард Кава єпископ-помічник Львівської Архидієцезії Римо-Католицької Церкви в Україні, а також вірні Львівської Архиєпархії.

Оскільки це свято Церква в особливий спосіб вшановує день богопосвячених осіб, то монахи й монахині складали вдячність Богові за своє покликання та молилися за Боже благословення для подальшого свого служіння. У відправі брали участь також ченці-василіяни з монастиря св. Йосифа. 

Очолював Вечірню владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. Співслужителями були настоятелі чернечих спільнот та інші ієромонахи нашої Церкви. Хоровим співом прикрасив відправу монаший хор «Deisis», братів-студентів із Брюховицької семінарії.

По завершенню відправи владика Володимир подякував за спільну молитву і запросив до батьківського слова Блаженнішого Святослава. Глава нашої Церкви також відзначив, що мав велику приємність молитися у монашій родині, якій пригадав суть свята, а також суть богопосвяченого життя. Головним мотивом свята було принесення первенця Ісуса до Храму на сороковий день після народження, якого Марія з Йосифом принесли до Єрусалимського Храму сповнюючи старозавітні приписи. Таким чином, Христос як первородний Син належить Богові і стає Світлом світу для усього людства. Також Блаженніший заохотив всіх богопосвячених осіб, у єдності з Христом у Святому Дусі ставати справжнім світлом у сьогоднішньому світі, який нерідко перебуває у темряві.

Вкінці настоятель Храму о. Юрій Бойко, синкел монашества Львівської Архиєпархії ще раз подякував Главі УГКЦ та всім присутнім за урочисту спільну прославу нашого Господа Бога.

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику