Папа до Глави УГКЦ: «Україна є і завжди буде у моєму серці»

Папа до Глави УГКЦ: «Україна є і завжди буде у моєму серці»

Перебуваючи у Ватикані з офіційним візитом для участі в Папському Cиноді про сім’ю, Блаженніший Святослав зустрівся із Святішим Отцем і вкотре розповів йому про ситуацію в Україні. Зустріч Єпископа Рима і Глави УГКЦ відбулася вчора, 14 вересня.

Під час розмови Блаженніший Святослав розповів Папі Франциску про гуманітарну кризу, котру переживає Україна у зв’язку з війною на сході країни. Глава УГКЦ озвучив Папі дані ООН про понад півтора мільйона внутрішньо переміщених людей, які стали жертвами війни на Донбасі. Святіший Отець запевнив Блаженнішого Святослава у молитві та підтримці для відновлення та побудови мирного життя в Україні. «Україна є і завжди буде в моєму серці», ‒ наголосив Папа Франциск.

Окрім цього, Предстоятель УГКЦ подякував Святішому Отцю за проголошення геройських чеснот митрополита Андрея Шептицького. Він зазначив, що «постать митрополита Андрея є неоціненною в житті нашої Церкви, а підписання декрету про визнання його геройських чеснот є знаком великої підтримки України збоку Апостольської Столиці».

 

З цієї нагоди Блаженніший Святослав подарував Папі Франциску медаль із зображенням великого Митрополита, виготовлену з нагоди ювілею 150-річчя з дня його народження стараннями о. Володимира Пальчинського, монаха ЧСВВ з Івано-Франківської монашої обителі. Папа з вдячністю прийняв подарунок від Глави УГКЦ і поцікавився символікою зображень на медалі.

 

інформаційний ресурс УГКЦ

Запитання
священику