РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ УЧНІВ КАТЕХИТИЧНИХ ШКІЛ ЛЬВІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ

РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ УЧНІВ КАТЕХИТИЧНИХ ШКІЛ ЛЬВІВСЬКОЇ АРХИЄПАРХІЇ

9 - 11 березня в Семінарії Отців Василіян в смт. Брюховичі (Львівська обл.) відбулися реколекції для учнів Катехитичних шкіл Львівської Архиєпархії. Темою реколекцій були Святі Таїнства християнського Втаємничення. Учасники реколекцій мали змогу через науки, тишу, приватні розмови й працю в малих групах краще пізнати себе, зблизитися з Богом. Реколекції допомагають молодим людям віднайти сенс і місце у християнській спільноті, знайти нових друзів, а також застановитися над своїм покликанням. Цьому сприяє атмосфера, в якій знаходиться молодь впродовж тих днів: участь у спільній молитві з монахами - семінаристами, спільна трапеза... В цьогорічних реколекціях, організованих Катехитичною комісією Львівської Архиєпархії взяли участь 42 молоді людини. Провадив зустрічі отець Полікарп Марцелюк, монах Чину святого Василія Великого.

 

Ніхто краще не висловить про пережите як самі учасники, ось деякі відгуки:

Ці три дні, пережитих реколекцій, навчили мене багато нового і цікавого. Я познайомився з багатьма людьми ... Ці реколекції зближують молодь з Богом. Чекаю наступних реколекцій.
Мар'ян Саврига

Ці реколекції мені запам'яталися тим, що я був дуже, навіть дуже близько Бога. ... Дякую, що подарували мені цей час, буду продовжувати приділяти більше уваги Богові.

Я чекала від реколекцій, щоб більше зблизитися з Богом, подумати про своє життя, знайти нових друзів. Хочу подякувати отцеві, який дуже цікаво провадив розмови, с. Меланії за щорічну організацію реколекцій, аніматорам, які були з нами ввесь цей час; за смачну трапезу ... Дякую Вам за ці три дні!!!

Дякую вам за ці прекрасні реколекції. Я багато чого нового дізнався для себе: чимось був здивований, а чимось, навіть, вражений. Сподіваюсь, наступного року ми знову повернемось сюди.


с. Меланія Сидорик, СНДМ

Запитання
священику