21 травня 2026 року Божого брати-семінаристи ВІФБС провели товариські матчі з командою ФК «Рух (Львів)». Матч складався з двох таймів по 20 хвилин. Після гри кожен з обох команд вдарив пенальті. Всі чудово провели час, насолоджуючись грою на свіжому повітрі.
Хочемо висловити щиру подяку головному тренеру «Руху» Івану Федику за те, що допоміг в організації цієї гри.
Щиро дякуємо за позитивні емоції та новий, цікавий досвід. Бажаємо Вам та Вашій команді успіху, частих перемог та Божого благословення!
Коментарів: 0
Ваш коментар