Приміційна Літургія у Брюховицькій семінарії

Приміційна Літургія у Брюховицькій семінарії

28 листопада у каплиці св. Йосифа Василіянського інституту була відслужена урочиста Божественна Літургія нещодавніх випускників нашого навчального закладу.

  Літургію очолив о. Павло Долішній, ЧССВ у співслужінні о. Еміляна Ничака, ЧСВВ, о. Романа Якимця, ЧСВВ та о. Марка Федака, ЧСВВ. Останній виголосив проповідь на євангельське читання Евангелія від Луки про відречення себе та несення свого хреста (пор. Лк. 9, 23-24).

У своїй гомілії ієромонах звернув увагу на пояснення євангельського фрагменту про «ненависть» до своїх батьків і всіх близьких заради Царства Небесного. Під цими словами, отже, слід розуміти вищість любові до Бога, яка не може бути співмірною з любовю до своєї родини. Також зроблений акцент на тому, що для християнської ідентичності та для наближення до Господа необхідним є вміння нести свої хрести й здатність відрікатися себе заради Царства Божого. Цей вимір відречення є можливим до виконання для всіх християн: як для монашества, так і для мирян, які однаково покликані до святості.

Монаша спільнота монастиря св. Йосифа вкотре вітає нововисвячених ієромонахів та бажає їм плідного служіння у Божому Винограднику.

Повідомив бр. Кароль Семкович, ЧСВВ

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику