Поїздка братів-студентів до Києва та Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ

Поїздка братів-студентів до Києва та Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ

3 листопада брати-студенти завітали з візитом до Київської Трьохсвятительської семінарії, що у Княжичах. Метою поїздки було представлення Ювілейної презентації про Чин св. Василія Великого.

На початку зустрічі секретар ВІФБС о. Никанор Ситар представив мету зустрічі та подарував Київській семінарійній спільноті серії наукових видань про Чин. Продовжилася зустріч розповіддю про минуле та сучасність василіянського монашества, яку супроводжував спів хору«Deisis» братів-студентів Василіянського інституту.

На завершення префект з виховної частини Київської семінарії о. Інокентій Волошин подякував ченцям та подарував пам’ятну світлину духовного навчального закладу.

Наступного ж дня, 4 листопада монаший хор «Deisis» виступив з концертом духовної музики для парафіян храму св. Василія Великого, при Василіянському монастирі у Києві.

На завершення своєї поїздки брати-студенти побували у колишніх василіянських монастирях. Йдеться про Видубицький монастир св. Юрія у м. Києві, у якому на початку ХVІІ століття діяв делегат унійного митрополита ієромонах Антоній Грекович. Брати також побували у Гощанському монастирі на Рівненнщині, де трудилися василіяни на початку ХVІІІ століття.

 

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику