День Катехита у реколекційному домі при монастирі Святого Йосифа Обручника

День Катехита у реколекційному домі при монастирі Святого Йосифа Обручника

28-29 вересня 2013 року, Катехитична комісія Стрийської єпархії УГКЦ з благословення Преосвященного Владики Трараса Сеньківа, Апостольського Адміністратора Стрийської єпархії УГКЦ, провела святкування Дня Катехита. Учасники святкувань - катехити Стрийської єпархії УГКЦ.

Цього року День Катехита Стрийської єпархії відбувся у реколекційному домі при монастирі Святого Йосифа Обручника, ЧСВВ, що знаходиться у смт. Брюховичі, Львівської області. Розпочались святкування у суботу 28 вересня спільною зустріччю із о. Андрієм Бінасом, головою Катехитичної комісії Стрийської єпархії УГКЦ, який привітав усіх присутніх із Днем Катехита та розповів про сучасний стан катехизації в єпархії. Духовні науки для катехитів провів о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ректор Василіянського Інституту філософсько-богословських студій імені Велямина Рутського. У своїх науках о. Йосафат наголосив на важливому значенні хреста у житті кожного християнина, - святого знаку нашого спасіння, на якому був розп'ятий Ісус Христос, - та Святого Письма, яке повинно бути основним джерелом катехизи, силою Божого натхнення людини і Божого авторства.

Практична частина включала майстер-клас із використання активних методів катехизи, який провела с. Людмила Панасюк, СНДМ. Вечером катехити прийняли участь у вечірньому богослуженні, після якого о. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії УГКЦ провів чин благословення на катехитичне служіння, вручив посвідчення катехита та покропив усіх освяченою водою. Подальша вечірня програма полягала у перегляді художнього фільму «Хористи» та участі у «молитовній сторожі» - безперервній молитві катехитів протягом ночі.

У неділю, 29 вересня катехити мали змогу молитися на ранішніх Богослужіннях: Утрені і Святій Літургії та приступити до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Завершились святкування спільною зустріччю, на якій катехити обмінялися досвідом та поділились позитивними враженнями від перебування у монастирі перед поверненням додому.

Джерело: stryi.ugcc.org.ua

 

Джерело http://osbm.info/

Запитання
священику