Брати-студенти Василіянського інституту взяли участь у міжсемінарійній грі «Що? Де? Коли?»

Брати-студенти Василіянського інституту взяли участь у міжсемінарійній грі «Що? Де? Коли?»

У суботу, 20 травня брати-студенти: д. Йосиф Учанов, ЧСВВ, д. Франциск Гурняк, ЧСВВ, Василь Чавага, ЧНІ, Яків Шумило, ЧСВВ, Сергій Гончаров, ЧНІ та Святослав Вонс, ЧНІ вирушили до м. Івано-Франківська на інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?».

Дана гра відбулася у рамках святкування 110 річниці від заснування Івано-Франківської Духовної Семінарії священномученика Йосафата.

Крім братів-студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Митрополита Йосифа Велямина Рутського у змаганнях приймали участь: Львівська Духовна Семінарія Святого Духа, Тернопільська Вища Духовна Семінарія ім. Патріарха Йосифа Сліпого і, звичайно, Івано-Франківська Духовна Семінарія ім. священномученика Йосафата. На жаль, не мали змоги взяти участь Київська Трьохсвятительська Духовна Семінарія та Дрогобицька Духовна Семінарія блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима.


Розпочався захід Архиєрейською Літургією, яку очолив єпископ-помічник Івано-Франківський Кир Йосафат Мощич. У своїй гомілії Владика наголосив на важливості душпастирської турботи про вірних на зразок притчі про доброго пастиря. А тому семінаристам побажав приділяти увагу духовній формації, яка має не менше значення ніж інтелектуальний вишкіл.


Розпочалась гра із привітального слова віце-ректора Івано-Франківської Семінарії о. Андрія Чорненка, який побажав, щоб ця гра кожного року продовжувалась у інших семінаріях. Як він зазначив, що для майбутніх священиків важливо бути не тільки хорошим богословом чи філософом, але душпастир повинен орієнтуватися у тих речах, з якими мають справу його вірні.


Після напружених змагань та завзятої активності визначились переможці. Четверте місце зайняла Івано-Франківська Духовна Семінарія, третє – Тернопільська Вища Духовна Семінарія, друге – Василіянський інститут. Переможцями стали семінаристи Львівської Духовної Семінарії, які отримали перехідний кубок і наступного року прийматимуть у себе братів-семінаристів – учасників інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».


Прес-служба ВІФБС

Запитання
священику