Відвідини вистави «Дрогобицька Голгофа»

Відвідини вистави «Дрогобицька Голгофа»

У Неділю, 5-го березня 2017-го р. Б. в Львівському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. Юрія Дрогобича відбулася вистава «Дрогобицька Голгофа». Вистава розповідала про події репресій комуністичною владою українців в періоді від 1939-го до 22 червня 1941-го року, коли перед приходом німців усіх в’язнів було знищено. 

На прем’єру прибув Архиєпископ та Митрополит Львівський Владика Ігор Возьняк, а також і Владики Самбірсько-Дрогобицької Єпархії, владика Василь Івасюк, єпископ Коломийсько-Чернівецької єпархії, чисельна кількість отців та братів Василіян і семінаристів Дрогобицької Духовної Семінарії блаженних преподобномучеників.

Перфоманс був цікавим ще й тим, що автор відтворив служіння трьох василіянських Дрогобицьких мучеників Северіяна Бараника, Якима Сеньківського та Віталія Байрака, які заради Божого народу та рідної землі були готовими пожертвувати власним життям як вияв найбільшої любові.

По закінченню вистави владика Ярослав Приріз подякував також усім, хто спричинився до постановки цієї драми. Заставляє замислитись і над тим, який спосіб життя ми виберемо, щоб не допустити повторень цих подій.

Отож, пам’ятаймо тих, хто віддав своє життя під тиском репресій, а також молімось, щоб Господь вів нас завжди дорогами праведними, навіть, коли за них доведеться пожертвувати життям.

Повідомив бр. Тадей Херович, ЧСВВ

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику