«Веселі канікули з василіянами» у Брюховичах

«Веселі канікули з василіянами» у Брюховичах

З 19 по 25 червня 2017 року при семінарії оо. Василіян в смт. Брюховичі пройшли Веселі канікули з василіянами.

Цього року 130 дітей разом з аніматорами МоКаДо, які й підготували унікальну програму, та під духовним проводом о. Петра Венгрина, ЧСВВ знайомилися з ченцями-василіянами, їх визначними постатями, харизмою та різними цікавими фактами з життя монахів.

Програма присвячена святкуванню 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата. Кожного дня діти брали участь у Святій Літургії, мали катехизацію та весело проводили час під час ігор, бансів, квестів, а також розвивали свої таланти на різноманітних майстер-класах.

Найбажанішим сюрпризом наприкінці тижня стала поїздка в колиску Василіянського Чину – Крехів. Діти побували на ексклюзивній екскурсії, де змогли побачити життя монахів: молитву, працю на фермі, бджільництво, випікання хліба…

Завершальним етапом табору стало недільне святкування: Урочиста Свята Літургія, відео презентація пройденого тижня та солодкі частування.

Табір у Брюховичах першим серед василіянських монастирів розпочав естафету знайомства дітей з василіянами. Бажаємо іншим командам аніматорів успішного проведення Веселих Канікул та щедрих плодів їх праці

Шняк Орися, Янкович Віра, Чебеняк Таня

Більше фото тут

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику