Урочистості з нагоди вшанування 152-ої річниці від дня народження Праведного митрополита Андрея

Урочистості з нагоди вшанування 152-ої річниці від дня народження Праведного митрополита Андрея

З нагоди 152-ої річниці від дня народження Праведного митрополита Андрея Шептицького відбулася проща монашества до його родинного села Прилбичі.

Розпочалося паломництво напередодні уродин митрополита Андрея, 28 липня ввечері урочистою Вечірнею, де був присутній владика Володимир Груца, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії. В моліннях взяли участь і представники Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського.

Опісля відбулася хода до каплиці-усипальниці родини Шептицьких, де було відслужено Панахиду.

Прочани також мали нагоду послухати про Василіянський Чин св. Йосафата, який відзначає своє 400-ліття історії. У даній презентації брати-студенти Василіянського інституту приготували розповідь про етапи монашого життя Праведного митрополита Андрея, який належав до Василіянського чину

У суботу, 29 липня відбулося Велике водосвяття, Архиєрейська Божественна Літургія та молитва за прославу Праведного митрополита Андрея. Богослужіння очолив владика Ігор Возьняк, Митрополит Львівський.

Проповідь: .mp3

Завершилось святкування виставою під назвою «У прихистку Божої ласки: мати і син», де висвітлено діалоги з листування між митрополитом Андреєм та його матір’ю.

 

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику