Семінар-презентація «Методи інтерпретацій Нового Завіту»

Семінар-презентація «Методи інтерпретацій Нового Завіту»

21 лютого на філософсько-богословському факультеті УКУ відбулася презентація двох монографій у галузі біблістики, на якій побували брати-студенти старших курсів Василіянського інституту.

Перша з монографій у перекладі українською мовою «Методологія досліджень Нового Завіту», написана о. Йоаникієм Черським, відомим дослідником, членом товариства польських біблістів, який раніше викладав і у Львівській Богословській Академії (тепер УКУ).

Дослідження о. Йоаникія допомагає краще досліджувати Новий Завіт роблячи різноманітний аналіз. Його праця присвячена перш за все для науковців і студентів, а також всім, хто цікавиться біблістикою, щоб краще зрозуміти глибину Божого Слова, а найголовніше – це застосовувати отримані знання для практикування християнського життя, а також ділячись Божим Словом з іншими.

Друга монографія під назвою «Термін ζητέω в Євангелії від св. Луки», розкриває  особливості слова «шукаю» (dzeteo), яке має свій стосунок як до пошуку Бога, так і пошуку людини Богом, Який бажає кожному добра та навернення, як це добре видно, зокрема, у притчі про загублену вівцю.

Автор наукової праці о. Юрій Щурко, доктор біблійного богослов’я, завідувач кафедри біблійних наук УКУ, а також викладач Василіянського інституту, у своєму дослідження намагався проілюструвати за допомогою лінгвістичного аналізу нові виміри тексту Євангелія Луки щодо вже згадуваного терміна.


Чисельна присутність на презентації широкого кола осіб може свідчити про активне зацікавлення біблійними науками та зацікавлення у появі нових праць у галузі біблістики. Це важливо, зокрема, і для молодих студентів, які вивчають богослов’я, щоб у майбутньому Боже Слово завдяки праці душпастирів діяло та давало свої добрі плоди серед багатьох людей.

Прес-служба ВІФБС

Запитання
священику