Спільна молитва у парафії Різдва Пресвятої Богородиці

Спільна молитва у парафії Різдва Пресвятої Богородиці

20 вересня, у надвечір’я свята Різдва Пресвятої Богородиці монаша спільнота Брюховицького монастиря відвідала греко-католицьку парафію смт. Брюхович, де відбулася Велика Вечірня з Литією з нагоди храмового празника.

Богослужіння очолив ректор василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ із дияконом Франциском Гурняком, ЧСВВ під спів чоловічого монашого хору «Deisis». На богослужінні були присутні також сестри василіянки з новіціату у Брюховичах та вірні.

Після Вечірні о. Пантелеймон зазначив, що це богослужіння «є символом духовної єдності у любові до Пресвятої Богородиці». Ректор Василіянського інституту привітав пароха храму о. Петра Салагуба, сотрудника о. Романа Соколенка та парафіян і побажав їм духовного зростання і опіки Богородиці.

У свою чергу о. Петро подякував ченцям і монахиням за спільну молитву та спів, відзначивши спільну співпрацю у парафіяльному житті задля того, щоб привести довірену йому паству до Царства Небесного. Особливо слова привітання лунали у сторону тих, хто не зміг прийти в цей день на богослужіння через стан здоров’я. При тому о. Петро виокремив жертву однієї бабусі, яка прожила більш ніж 90 років і старається кожної неділі і свята приходити на Богослужіння. Опісля парох храму побажав, щоб Господь кожного провадив у духовному житті. На завершення відбулося мирування, яке супроводжувалося піснями до Пресвятої Богородиці.

 

Прес-служба vifbs.in.ua

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику