Реколекції у Гошівському монастирі

Реколекції у Гошівському монастирі

 

Цього тижня, з 3 по 8 червня 2019 року для ченців, які приготовляються до складання вічних обітів та пресвітерських свячень були проведені реколекційні науки.

Реколекції для ченців-василіян провів о. Корнилій Яремак, ЧСВВ. Реколекціоніст зосередив увагу ченців над відносинами людини з Богом та ближніми. Кожен чернець у своєму духовному вишколі повинен найбільшу увагу звертати на Бога, адже наше моральне життя є наслідком відносин з Ним. Окрім того, особливу увагу о. Корнилій звернув на розуміння монаших обітів та їхнього значення у духовному житті.

На прикінцевих реколеційних роздумах о. Корнилій Яремак, ЧСВВ наголосив на любові. Реколекціоніст зазначив: «Любов без зустрічі з іншою особою не може бути виявлена». Любов є дуже важливою чеснотою у спільнотному житті богопосвячених осіб, адже при зустрічі з іншою людиною, ми пізнаємо свої стосунки з Богом.

Протягом цього тижня, окрім реколекційних наук кожен із реколектантів мав змогу особисто поспілкуватись із о. Корнилієм про своє духовне життя і віднайти відповідь на власні запитання.

Після закінчення реколекцій о. Корнилій Яремак, ЧСВВ уділив усім присутнім Боже благословення та окропив свяченою водою.

Повідомив бр. Ігнатій Кучирка, ЧСВВ

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику