Презентація релігійних експонатів у Василіянському інституті

Презентація релігійних експонатів у Василіянському інституті

25 вересня, у монастирі св. Йосифа відбулася зустріч із студентом Шяуляйського університету (Литва) Рітісом Мілкінтасом, який є скульптором по різьбі із дерева.

Рітіс прибув до Брюховецької семінарії разом із своїми батьками, які допомогли йому із перекладом, щоб таким чином представити свої вироби. Сім’я також володіє на Батьківщині приватним музеєм «The angel museum» в місті Шяуляй, де і зберігається значна частина експонатів Рітіса.

Єдиним жанром, якщо можна так виразитися, Рітіса є вироблення різноманітних ангелів. Є такі, що охороняють дім, інші захищають від зла, є ангели, що зберігають людські таємниці та багато інших. Отже, ангели просякають та надихають всю релігійну творчість скульптора.

Врешті, сім’я подякувала монашій спільноті за теплий прийом і увагу. О. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ, ректор інституту, у свою чергу виразив від імені братії слова подяки за те, що вони привезли із далекої дороги та представили свої вишукані експонати, які попри свою красу несуть глибокий духовний зміст.

 

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику