Паломництво до Риму

Паломництво до Риму

 

З 27 травня по 2 червня четверо випускників Василіянського інституту мали нагоду відвідати Італію, зокрема, місця, пов’язані з історією та сучасністю Католицької Церкви.

Таке паломництво стало можливим з благословення ректора ВІФБС о. Пантелеймона Трофімова, ЧСВВ. Крім того, на особливу вдячність заслуговують співбрати-студенти, які навчаються в Римі та допомагали нам розвідати незвідані місця.

Отці диякони відвідали чотири головні Папські базиліки Рима, які, безперечно, доповнюють одна одну та показують різноманіття фресок, історичних пам’яток та культурної спадщини Церкви. Навіть кожний храм Рима містить у собі неповторні якості, що потребують вдумливого погляду та часу для прочитання окремих змістів. А собор Святого Петра справив незабутнє враження, адже ми мали можливість не тільки побувати, а й молитися Божественну Літургію на гробі рідного святого Йосафата Кунцевича.

Не менш знаковою подією стала участь у загальній аудієнції з Папою Франциском. Його щирість та бажання проповідувати Слово Боже виразилось у привітній атмосфері, де він всім своїм виглядом доносив присутність живого і радісного Христа у житті кожного християнина.

Ще одною цікавою поїздкою стали відвідини муніципалітету Амальфі, де зберігаються мощі апостола Андрія. Неймовірні краєвиди у поєднанні з колоритом містечка яскраво вказували на причину популярності цього місця серед туристів.

Українська колегія св. Йосафата, собор св. Софії, катакомби перших християн, літня резиденція Римських понтифіків, монастир у Гроттоферраті, різноманітні площі та фонтани – далеко не повний перелік тих місць, які залишаться у наших думках і серцях. Знадобиться ще не один тиждень, щоб повністю охопити поглядом багатство Рима та його околиць. Недаремно ж це місто називають вічним…

Повідомив д. Яків Шумило, ЧСВВ

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику