Нові футбольні події ВІФБС

Нові футбольні події ВІФБС

Брати-студенти ВІФБС збагачуючись кожного дня духовно й інтелектуально, не забувають і про своє фізичне зростання. Ще папа Пій ХІІ казав: «Спорт – ефективний антипод розніженого життя; він збуджує сенс порядку та привчає людину до самокритики й самоконтролю, вчить зневажати небезпеку, відкидати самовихваляння й боягузтво». Звичайно, спорт не є самоціллю, а лише засобом, що підпорядковується меті досконалого та врівноваженого формування людини, де всі свої фізичні і моральні зусилля скеровується на служіння Богові. Тому, для хорошого формування є корисними спортивні заняття і для богопосвячених осіб.

На території ВІФБС знаходиться волейбольне та футбольне поля, які дають можливість перепочити від навчання. Також, у семінарії існує футбольна команда, що інколи бере участь в різних виступах. Зокрема, 29 вересня брати-студенти ВІФБС зіграли домашній товариський матч проти Дрогобицької духовної семінарії блаженних священномучеників Северина, Віталія та Якима. Після рахунку 0:1 на користь гостей, наша команда планує відвідати з реваншем їхню семінарію.

Раніше, 19 вересня, брати-студенти взяли участь й у місцевому футбольному чемпіонаті «Кубок Брюхович». Це відкритий турнір, в якому можуть прийняти участь усі бажаючі. Цього року цей чемпіонат зібрав 50 спортивних команд різних вікових груп. Брати-василіяни зійшлися у поєдинку з кількаразовим переможцем цього турніру, командою «Легіон». У першому таймі гру старались контролювати студенти ВІФБС. Як наслідок – забитий гол у сітку воріт команди суперника, який завдав бр. Домінік Налисник, ЧСВВ. Другий тайм видався напруженим для обох команд. Під кінець матчу супернику вдалося знайти простір і зрівняти рахунок. Долю поєдинку визначила серія пенальті, яка закінчилася на користь «Легіону». Блискучу гру, продемонстровану обома командами відзначили уболівальники, що активно підтримували семінарійну команду. На знак солідарності зіграно, також, матч проти ветеранів, що закінчився на користь братів-студентів.

Яскраві емоції та переживання супроводжують наших студентів кожного року на цьому чемпіонаті, у якому декілька разів вдалося добитися високих позицій.

 

Повідомив: бр. Яків Шумило, ЧСВВ.

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику