Що сказав Блаженніший Святослав українській молоді в Італії: 11 тез

Що сказав Блаженніший Святослав українській молоді в Італії: 11 тез

1. Ісус  Христос являє нам істину про Бога і каже, що «Бог є Любов». Його любов до людини не залежить від того, чи ви є добрі, чи злі; чи його приятелі, чи вороги. Людські вчинки не обмежують і не зумовлюють того ставлення, яке Бог має до кожного з нас.

2. Коли Ісус Христос закликає нас любити своїх ворогів, то він закликає ділитися тою любов’ю, яку ми отримали. Чим більше ми ділимося – тим більше ми отримуємо! Чим більше даруємо любові – навіть нашим ворогам – тим більше почуваємо себе любленими Богом! І та сила, яка від нас відходить – вона починає тих ворогів перемагати!

3. Будьте милосердними, як Господь ваш милосердним є!

4. Цього року Українці відзначають два тисячолітні ювілеї: тисячоліття відходу у вічність князя Володимира Великого та тисячоліття від мученицької смерті святих Бориса і Гліба.

5. Чому князь Володимир став християнином? Він побачив Божу любов. І саме ця любов стала революційною, державотворчою силою, з якою він збудував величну християнську Київську державу.

6. Святі Борис і Гліб – є першими святими на території Русі після її хрещення. І саме їх мученицька смерть є прикладом сили любові. Адже, будучи бравими воїнами (вони вміли меч в руках тримати), не хотіли відповідати насиллям на насилля.

7. Нам важливо сьогодні не просто ще один пам’ятник [Володимира Великого  – ред.] окропити водою, а знайти свідків отого праведного християнського життя і так будувати наше суспільне, народне життя, як будували вони.

8. Сьогодні багато є тих, хто готові панувати над своїм народом, але як мало є тих, хто готові цей народ любити.

9. Я хочу звернутися до молоді: «Повірте в любов! Повірте, що любити – це можливо! Повірте в ту любов, яку Бог має до вас! Сьогодні багато молодих хлопців та дівчат бояться створювати сім’ю. Церква хоче сказати – повірте, що це можливо». 

10. Все пропаде, все мине, але любов є вічна. Сила Божої любові є нерозривна!

11. Справжнє подружжя відкрите на народження нового життя – та тому, що Бог є джерелом життя! Він володіє даром народження нової людини, яка хоче увійти у світ, а ми тільки маємо над цим працювати.

https://www.youtube.com/watch?v=fxkDTGupsZI#t=329

 

Джерело: dyvensvit.org

 

Запитання
священику