Ювілейна презентація у Львівській духовній семінарії

Ювілейна презентація у Львівській духовній семінарії

2 жовтня брати-студенти Василіянського Інституту разом з ректором о. Пантелеймоном Трофімовим, ЧСВВ побували у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа із презентацією про Василіянський Чин.

Дружні міжсемінарійні відвідини розпочалась богослужінням Вечірні у каплиці Львівської семінарії. Після ж вечері відбулося знайомство з монашим життям, законодавцем чернецтва св. Василієм Великим, митрополитом Йосифом Велямином Рутським, св. Йосафатом та іншими видатними ченцями василіянами, які прославилися своїм служінням на благо Церкви й народу.

Історичну презентацію супроводжували семінарійний хор «Deisis» та брати, які виконували авторські та інші пісні про відомих ченців й осіб, пов’язаних з історією Чину св. Василія Великого. Зокрема, в процесі розповіді було зазначено про чотири василіянські монастирі, які в різний час існували у м. Львові. Крім того, було згадано про період тимчасового проводу (1920-1925 рр.) ченцями василіянами Львівської семінарії під керівництвом ректора о. Теодосія Галущинського, ЧСВВ.

Ця зустріч стала однією з нагод радісного спілкування та зустрічі, яких в майбутньому напевно не забракне.

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику