Вийшов черговий номер часопису «Господь і я», присвячений 10-літтю семінарії у Брюховичах

Вийшов черговий номер часопису «Господь і я», присвячений 10-літтю семінарії у Брюховичах

Нещодавно вийшов черговий номер часопису «Господь і я», який видають ченці-студенти Василіянського інституту філософсько-богословських студій у Брюховичах. Журнал присвячено 10-літтю цього духовного закладу. Отець Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ректор семінарії у вступному слові зазначив: «Хоча нам 10 років, однак ми не є першопрохідцями, а скоріше, хочемо бути наслідувачами чи послідовниками мудрості наших попередників...

Василіянський інститут філософсько-богословських студій імені митрополита Йосифа Велямина Рутського - це один з престолів Божої Мудрості, на який ми щодня складаємо жертву нашого служіння як опікунів, викладачів, помічників чи просто приятелів без яких життєдайність цього навчального закладу в стінах монастиря Святого Йосифа не була б такою колоритною, насиченою й багатою.
У черговому номері «Господь і я» хочемо розповісти про те, що відбувається серед нас. У контексті пройденої декади вже можна зробити певні висновки, які безперечно, могли б придатися зацікавленим молодим людям».

Часопис можна придбати у василіянських обителях Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні

 

Джерело - http://osbm.info/

 

Запитання
священику