«Він жив так як вмів...»

«Він жив так як вмів...»

«Він жив так як вмів…»

25 листопада спільнота ВІФБС святкувала празник Святого священномученика Йосафата.

Святкування розпочались в Навечіря празника Великою Вечірнею з Литією. Сьогодні ж святкування продовжились Великою Утренею, а опісля спільнота разом з вірними молились Божественну Літургію, яку очолив о. Йосафат Хаймик,ЧСВВ, ігумен монастиря св. Йосифа, у  співслужунні о. Мар’яна Трук із Канади.

 Ректор ВІФБС, о. Йосафат Хаймик,ЧСВВ звернувся до присутніх з Божим Словом, у якому підкреслив історичну цінність постаті священномученика Йосафата, наголосив на тому, що саме зараз його особа актуальна як ніколи, бо Він у важкий історичний період не поцурався свого народу, Церкви, традицій. Також підкреслив Його геройські чесноти, які він заховував незважаючи ні на що. Проводячи паралель Великого святого нашого народу із уривком Святого Письма, яке припадає на сьогоднішній день наголосив на тому, що «Він як добрий пастир входив ворітьми, а не деінде, як злодій, чи розбійник…»

 

Після  Літургії, монаша спільнота і вірні мали можливість приступити до мирування і поклонитися мощами святого Йосафата, а також величати Його піснями.

Повідомив бр. Антоній Канюк, ЧСВВ

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику