Василіянські владики відвідали Брюховицький монастир св. Йосифа

Василіянські владики відвідали Брюховицький монастир св. Йосифа

11 вересня монаша спільнота монастиря св. Йосифа вітала 9-ох діючих владик, вихідців з Василіянського чину. Це: Лаврентій Гуцуляк, митрополит Вінніпезький, з Канади; Володимир Ковбич, митрополит Куритибський, та Мирон Мазур, єпископ Прудентопольський, із Бразилії; Іриней Білик, канонік великої папської базиліки Святої Марії, та Діонісій Ляхович, апостольський адміністратор для вірних УГКЦ в Італії, з Рима; Володимир Ющак, єпарх Вроцлавсько-Ґданський, з Польщі; Павло Хомницький, єпископ Стемфордський, із США; Дмитро Григорак, єпарх Бучацький, та Василій Тучапець, екзарх Харківський, з України. Разом з ними прибули владика Петро Крик, Апостольський Екзарх у Німеччині та країнах Скандинавії та владика Даниїла Козлінський, Екзарх єпархії Покрови Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина).

Владики Синоду Української Греко-Католицької Церкви помолилися з ченцями Вечірню. Опісля відбулася спільна товариська бесіда, де ієрархи розповіли про особливості свого служіння у єпархіях на території України та інших країн, де знаходяться вірні УГКЦ. Після знайомства брати-студенти ставили свої питання, отримували важливі поради, які стосувалися доброї чернечої та інтелектуальної формації. Товариська розмова продовжилася під час спільної вечері.

Радість, приязнь й тепла атмосфера панувала цього вечора. Дякуємо високопреосвященним і преосвященним владикам, які завітали до нашого монастиря та поділилися своїм досвідом служіння на благо Церкви та українського народу.

Прес-служба vifbs.in.ua

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику