В гостях у Тернопільській семінарії

В гостях у Тернопільській семінарії

У вівторок, 24 жовтня Тернопільська вища духовна семінарія ім. патріарха Йосифа Сліпого приймала у себе в гостях братів-студентів Василіянського інституту філософсько-богословських студій ім. митрополита Йосифа Велямина Рутського з Ювілейною презентацією про Василіянський Чин.

На початку зустрічі ректор Василіянського інституту о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ зазначив про важливість цього Ювілейного року, який приурочений не тільки 400-літтю Чину св. Василія Великого, але й 380-річниці з дня відходу до вічності Київського митрополита Йосифа Велямина Рутського, який ініціював процес реформи монашества Київської митрополії.

Далі, брати-студенти, за допомогою презентації та музичних творів, розповідали про витоки Чину, його минуле і сучасність. Особливу увагу було звернено на постать св. Йосафата та інших відомих представників василіянського монашества.

Наприкінці зустрічі ректор Тернопільської духовної семінарії о. Іван Римар подякував ченцям за радісний і з користю проведений час, запросивши на спільну братню вечерю.

 

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику