У Туринці відзначили 100 річницю з дня народження о. Атанасія Великого, ЧСВВ

У Туринці відзначили 100 річницю з дня народження о. Атанасія Великого, ЧСВВ

У неділю, 4-го листопада, 2018 р. Б. жителі села Туринка відзначали сто років з дня народження активного церковного та наукового діяча о. Атанасія Великого, ЧСВВ. На захід прибули й отці Василіяни, відслуживши Божественну Літургію та Панахиду у храмі. Під час проповіді о. Єронім Грім ЧСВВ (віце-ректор семінарії у Брюховичах) розповів, що о. Атанасій завжди шукав правду, був справедливим та надзвичайно працелюбним. Аргументом жертовності в служінні є згадки про нього відомим істориком Омеляном Пріцаком, який назвав о. Великого «Титаном праці».

       О 15 годині відбулася врочиста академія, у якій детальніше розповідалося про життєвий шлях служіння простого, на перший погляд священика, який видав близько 350 одиниць наукових доробків та був учасником ІІ Ватиканського Собору.

        Опісля о. Єронім, від імені Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні та цілого Василіянського Чину подякував усім присутнім за те, що зберігають пам’ять про свого земляка, який є відомим у Європі, але малодосліджений на своїй Батьківщині.


Повідомив: бр. Тадей Херович

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику