Складення довічної монашої професії в Івано-Франківську

Складення довічної монашої професії в Івано-Франківську

У четвер, 19 липня пять ченців-студентів, ЧСВВ із Брюховецької семінарії склали довічну монашу професію в монастирі Христа Царя, що знаходиться в Івано-Франківську.

            Складення монаших обітів відбулося під час Божественної Літургії, яку очолив о. Йоан Школик, ЧСВВ, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя на Україні. Також в молитві взяли участь багато запрошених отців і братів Василіянського Чину та родичі ченців, які складали обіти.

Отже, в час Літургійної молитви бр. Матей Кравчишин, бр. Йосафат Ковалюк, бр. Яків Шумило, бр. Віталій Павлюк та бр. Касіян Касіян, який прийняв нове імя Йоан, склали довічні обіти убожества, чистоти й послуху перед Протоігуменом. Цими діями, вони пообіцяли Господу Богу жити монашим життям аж до смерті, що ознаменувало отримання повного чернечого одягу.

         Під час проповіді о. Йоан звернувся до всіх присутніх із привітанням та словами подяки. Привітав братів за вчинений ними крок зазначаючи, що Христос не перестає кликати тих «кого сам захотів», але, як і в апостольський час, для кожного готує особливу дорогу спасіння. Також звернув отець увагу на Таїнство, яке відбувається в той час, оскільки до кінця його зрозуміти неможливо. Зрештою подякував батькам, що в подібний спосіб віддаючи своїх дітей, тим самим прилучаються до незбагненного Божого промислу.

Прес-служба ВІФБС

 

            

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику