Розмова на тему корупції у Василіянському інституті

Розмова на тему корупції у Василіянському інституті

15 травня, у Василіянському інституті, що в Брюховичах  відбулась зустріч братів-студентів із представниками центру протидії корупції Української Греко-Католицької Церкви.

Під час виступу було розглянуто чим є корупція в різних її проявах, які її ознаки та наслідки. Також наскільки вона є актуальною для кожної людини. В той же час була спроба знайти корінь чи причину корупції. 

Після окреслення цієї проблеми був звернутий погляд на морально-етичні засади як протидію корупції. Йдеться про погляд у Святе Письмо, де людина може знайти протиотруту від неї та засуд богонатхненних авторів таких вчинків. Також при розгляді власної моральності, нашого голосу сумління ми можемо знайти осуд корупції вже у самому собі.

Для більшого усвідомлення морального зла, чим власне і є корупція, було запропоновано сказати собі правду про те, що є білим, а що  - чорним. Визнання правди має на меті запобігти виправданню зла, або, за словами святого папи Івана Павла ІІ, воно повинно провадити людину до уникнення «творчого» сумління, в якому особа намагається схвалити свої злі вчинки.

Під час зустрічі брати-студенти також мали нагоду в інтереактивний спосіб висловити свої думки щодо корупції та її подолання в нашій країні. Зважаючи на складність теми та її вирішення в суспільстві, вкінці було взаємно висловлено побажання боротися кожен на своєму місці і в притаманний собі спосіб із цією проблемою. 

            Боротьба вимагає зусиль, і перший крок полягає в тому, щоб не мовчати, але протидіяти злу, яке має свої наслідки, як для окремої особи, так і для суспільства загалом.

Прес-служба ВІФБС

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику