Празник Святого Миколая у Крехівському монастирі

Празник Святого Миколая у Крехівському монастирі

23-24 травня у Крехівському монастирі, з нагоди Празника перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця, відбулися урочисті молитовні святкування. Це свято кожного року стає родинною монашою радістю, де кожен чернець намагається послужити людям у їх духовних потребах.

Крехівський відпуст розпочався урочистим походом до джерела у лісі, біля якого отці-василіяни здійснили чин водосвяття. Згодом, відбулася хресна дорога по горі Побійній, яка була присвячена Ювілейному року Милосердя у Католицькій Церкві. Далі, святкування продовжилось на відпустовій площі, де відбулася Велика Вечірня. 

О 22.00 у співслужінні численних отців розпочалась Божественна Літургія, яку очолив о. Йосафат Хаймик ЧСВВ, ректор Василіянського Інституту. Своїм співом Літургію супроводжував хор братів-студентів ВІФБС. Опівночі розпочалися нічні чування, які тривали одразу у двох місцях. Для молоді вони проводились на сцені відпустової площі; молитва також лунала й у монастирському храмі.

Ранок неділі розпочався святковою Утренею та Молебнем до Св. Миколая. Протягом цих двох днів всі прочани мали нагоду приступити до Св. Тайни Сповіді та Євхаристії, щоб духовно оновитись, подякувати Богу та вимолити потрібні для себе та своєї сім’ї ласки.

Крехівський відпуст закінчився Архієрейською Божественною Літургією, яку, у співслужінні з багатьма отцями, очолив Преосвященний Владика Василій Тучапець ЧСВВ, екзарх Харківський, Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Йоан Школик ЧСВВ. о. Андрій Белеканич, Протоігумен Провінції Святого Миколая та інші отці, які прибули на свято.

Повідомив бр. Яків Шумило ЧСВВ

Фото: д. Іпатій Ващишин ЧСВВ

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику