Поїздка братів-студентів на Закарпаття

Поїздка братів-студентів на Закарпаття

4 лютого брати-студенти вирушили у с. Боржавське Виноградівського району Закарпатської області, щоб взяти участь у перепохованні останків владики Івана Маргітича. Студенський хор Василіянського інституту «Deisis» супроводжував Арихиєрейську Літургію своїм співом.

А вже в неділю 5 лютого в Малоберезнянському монастирі Отців Василіян була відслужена Божественна Літургія, яку очолив Ректор Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій ім. митр. Й. В. Рутського під спів братів-студентів. Після Літургії, василіянські студенти виступили для парафіян з різдвяною колядою.


Разом з Ректором о. Пантелеймоном Трофімовим ЧСВВ, Літургію співслужили ієромонахи Малоберезнянського монастиря: о. Лука Буняк ЧСВВ та о. Тадей Мисюк ЧСВВ.

Після Служби Божої, Ректор о. Пантелеймон промовив вступне слово до парафіян перед різдвяним виступом студентів.


В коляді, разом із василіянами, під музичний супровід, брала участь уся парафіяльна спільнота та діти. Виступ супроводжували різдвяні побажання та роздуми.

https://www.youtube.com/watch?v=22q8lYyl6f0

Після спільної коляди, Протоігумен Провінції Святого Миколая о. Андрій Белеканич ЧСВВ висловив щиру подяку за радісну коляду, яку організували в храмі студенти Василіянського інституту, на чолі з Ректором о. Пантелеймоном.

В свою чергу, Ректор подякував за теплий прийом і висловив сподівання про подальші спільні різдвяні зустрічі у цьому василіянському храмі.

За матеріалами: osbm.org.ua

Запитання
священику