Міжсемінарійна науково-практична конференція про блаженного Никиту Будку у Зарваниці

Міжсемінарійна науково-практична конференція про блаженного Никиту Будку у Зарваниці

З 15 по 17 листопада у с. Зарваниця відбулася Міжсемінарійна науково-практична конференція про блаженного священномученика УГКЦ Микиту Будку, у якій також взяли участь четверо братів-студентів із Василіянського інституту.

У четвер по прибуттю всіх семінаристів, усі спільно помолилися Вечірню. Опісля відбулася дружня зустріч учасників конференції, на якій брати із Тернопільської семінарії ознайомили гостів із особливостями свого способу життя й тим, що відрізняє їх від інших духовних закладів.

Другий день розпочався із Утрені та Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив владика Йосафат Говера, екзарх Луцький. Після Літургії о. Іван Римар, ректор Тернопільської семінарії, привітав усіх присутніх учасників та подякував за приїзд. Відтак настав час для пленарних засідань, які розпочали владика Йосафат Говера, о. д-р. Віталій Козак, о. д-р. Іван Січкарик, о. ліц. Ігор Драпак та о. д-р. Володимир Ковалковський. Кожен представ різний вимір місійності як Церкви загалом, так і окремих її діячів.

В післяобідній час кожен із семінаристів мав нагоду представити свою доповідь. Всі учасники були поділені на три секції, які обговорювали такі теми: «Місійність Церкви»; «Никита Будка; єпископ, душпастир, місіонар та мученик»; «Роль Греко-Католицьких семінарій у розвитку місійної діяльності УГКЦ». По закінченню засідань о. д-р. Володимир Ковалковський підсумував доповіді та ще раз подякував братам за їхнє бачення місійності в Церкві.

На третій день наукової конференції учасники мали змогу побувати на екскурсії в м. Тернопіль та у Тернопільській Вищій Духовній Семінарії.


Прес-служба ВІФБС

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику