«Мудрість собі будинок збудувала»

«Мудрість собі будинок збудувала»

15 жовтня у ВІФБС відбулась інавгурація академічного року 2015-2016. Святковий захід розпочався спільним богослужінням Вечірньої, яку очолив Протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ. Крім нього, участь в урочистостях взяв і Протоігумен Редемптористів о. Андрій Рак.

https://www.youtube.com/watch?v=zGfe5ccqAzY

Після спільної молитви пролунав студентський гімн «Gaudeаmus» у виконанні камерного хору «DEISIS».

У своїй вступній промові ректор Василіянського Інституту Філософсько-Богословських Студій імені Митрополита Йосифа Велямина Рутського о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, наголосив на мудрості Божій, до шукання якої покликані брати-студенти цього інституту. Зі своїм привітальним словом виступив о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, у якому закликав до відваги у здобуванні та розвитку знань. У свою чергу, о. Андрій Рак, ЧНІ, акцентував на єдності у багатьох аспектах задля блага на добро держави.

https://www.youtube.com/watch?v=5RdNipFCAZI

Опісля всі разом заспівали церковний гімн «Боже великий, єдиний» та посвятили альтанку. Закінчилась інавгурація святковою вечерею.

Зазначу, що цього навчального року у ВІФБС, крім василіян, навчаються також 11 братів-редемптористів на першому і третьому курсах. Ця подія є знаковою для будування дружніх стосунків у спільному чернечому служінні.

 

Повідомив: бр. Яків Шумило, ЧСВВ

Фото та відео: о. д. Іпатій Ващишин, ЧСВВ

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику