Дияконські свячення у Крехівському монастирі

Дияконські свячення у Крехівському монастирі

В неділю 18 жовтня у монастирі Св. Миколая ЧСВВ в Крехові відбулася урочиста Літургія під час якої четверо братів отримали свячення у дияконський стан з рук преосвященішого владики Василя Тучапця, Екзарха Харківського.

https://www.youtube.com/watch?v=w-BvpB4dtiY

Підтримати братів: Домініка Налисника, Івана Петришака, Пантелеймона Зеленко і Йосафата Поповича зібралися рідні й отці та брати ЧСВВ з різних Василіянських монастирів в Україні. Свої привітання братам принесли протоігумен Провінції Найсвятішого Спасителя і протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні отці Пантелеймон Саламаха і Павло Райчинець. Разом з ними привітати братів приїхали ігумени: о. Веніямин Чернега, о. Макарій Ленів, о. Михайло Лучків, о. Вінкентій Пелих, о. Павло Ясиновський, та інші отці.

https://www.youtube.com/watch?v=XCqkr3AuPf4

Літургія відбулася у відчутті загальної радості з нагоди «народження» нових служителів й носіїв світла Христової правди. Знакова річ, що по завершенні Служби Божої присутні мали можливість молитися за витривалість нових дияконів на Хресній Дорозі, яку провадив о. Василь Мендрунь. Монастир Св. Миколая під проводом ігумена о. Атанасія Євуша приготував теплий прийом для нових дияконів та їхніх гостей, на якому частував смачним обідом та зігрівав сімейною атмосферою й сердечними побажаннями. Увечері студентська братія у Брюховецькій семінарії ЧСВВ також привітала своїх співбратів з їхніми свяченнями й кожен висловив їм свої побажання у дусі братньої любові. Принесімо свої молитви до Господа за витривалість нових отців-дияконів на їхньому шляху. Дай їм Боже дійти до Тебе й привести із собою тих, хто шукає світла!

https://www.youtube.com/watch?v=wWh2nj2-Cdw


 

Повідомив: бр. Йосиф Учанов, ЧСВВ

Фото та відео: о. д. Іпатій Ващишин, ЧСВВ

 

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику