Благословенний дарунок для майбутнього семінарійного храму

Благословенний дарунок для майбутнього семінарійного храму

7 вересня до Василіянського інституту завітав владика Іриней Білик, ЧСВВ, канонік Папської базиліки Santa Maria Maggiore із даром для нового семінарійного храму.

Після богослужіння Шостого часу секретар Василіянського інституту о. Никанор Ситар, ЧСВВ зачитав декрет владики Іринея про надання частинки мощей св. Василія Великого і св. Йосафата. Ці мощі будуть вмонтовані у престол семінарійного храму, який знаходиться на останній стадії будівництва. Крім того, Архиєрей вручив монастирській спільноті цеглинку з святих дверей Базиліки Santa Maria Maggiore.

Опісля ченці заспівали «Величання» до св. Василія і Йосафата, щоб з молитовною пошаною звеличити пам’ять славних ченців, які в особливий спосіб спричинилися до появи Василіянського Чину.

У свою чергу ректор Василіянського інституту о. Пантелеймон Трофімов, ЧСВВ подякував Арихиєрею, відзначивши його приязнь та допомогу для своїх співбратів.

Натомість владика Іриней побажав студентам вправлятися у молитві й зростати на духовному та фізичному рівнях. На завершення він уділив присутнім своє Архиєрейське благословення.


Повідомив бр. Яків Шумило, ЧСВВ

 

Для перегляду фотографій використовуйте стрілочки з боку фотографії.
Для збільшення фотографії натисніть по ній.

Запитання
священику