У Львівській архиєпархії УГКЦ новий Єпископ-помічник

У Львівській архиєпархії УГКЦ новий Єпископ-помічник
В Архикатедральному соборі св. Юрія відбулася архиєрейська хіротонія єпископа Володимира.
 
«Подібно, як свято Благовіщення має два виміри – небесний і земний, так само ці два виміри має й сьогоднішня єпископська хіротонія. Не дарма перед хіротонією владика Володимир говорив, що Таїнство його покликання є таємницею, яку він відкриватиме усе своє життя. Чому? Бо Господь його вибрав, як свого улюбленця і як свого завідателя благодаті ще перед сотвореням світу. Ми про це не знали. А довідалися лише тепер» –сказав під час проповіді Блаженніший Святослав. Далі Предстоятель Церкви додав, що об’явлення цієї Божої таємниці – покликання і вибрання для єпископського служіння була би неможливим без згоди обраної людини, яка повинна була прийняти це таїнство. «Сьогодні владика Володимир став учасником повноти Христового священства. Його особисте життя тепер буде тим сувоєм, на якому Господь писатиме, як у священній книзі, історію спасіння українського народу», – продовжив Глава УГКЦ.

 
За словами проповідника і сьогодні триває історія спасіння людства: «Бо Бог посилає нам вже не ангела, а єпископа, повного Духа Святого». Зазвичай говорять, що єпископ має виконати три завдання: освячувати Божий люд, навчати його Словом Божественного Євангелія і керувати ним. «Тепер, владико Володимире, маєш Божу благодать, яку отримав нині, роздати людям, а також навчати, просвіщати Божий люд, словом Божественної істини. Дякуємо вам за ваше ‘‘так’’ Богові, і за те, що ви, як справжній редемпторист, для якого Діва Марія є взірцем життя, навчені нею кажете Богові: ‘‘Нехай станеться мені за Твоїм словом’’», – звернувся до нового єпископа Блаженніший Святослав.
 
Додамо, участь в богослуженні взяли члени Синоду Єпископів УГКЦ, владика Мілан (Шашік), Єпископ Мукачівської ГКЦ, та владики РКЦ в Україні.

Джерело: ugcc.lviv.ua
Запитання
священику